Tuotteet
Teollisuuden pakastimen valaistus
1. Turvallinen IP65 vedenpitävä lamppuputki, jota käytetään erityisesti jääkaapissa, pakastimessa ja kylmässä säilytystilassa.
2. Eri kokoja on saatavana: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. LED-jääkaapin lampun tarvikkeet ovat täydellisiä, helppo asentaa.
Lähetä kysely
Tuotteen esittely
teollisuuspakastimen valaistus

Ominaisuudet:
teollisuuspakastimen valaistus
1. Turvallinen IP65 vedenpitävä lamppuputki, jota käytetään erityisesti jääkaapissa, pakastimessa ja kylmässä säilytystilassa
2. Eri kokoja on saatavana: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. LED-jääkaapin lampun tarvikkeet ovat täydellisiä, helppo asentaa.
Tuotetiedot:
| tuotteen nimi | teollisuuspakastimen valaistus |
| Teho | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pituus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tehokkuus | 160Lm/W |
| Pintakäsittely | Maitomainen / läpinäkyvä |
| Tulojännite (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP-luokitus | 65 |
| Työaika (tuntia) | 30000 |
| Takuu | 5 vuotta |
Lisätietoja:





FAQ
1. Led-putki yhteensopiva elektronisen liitäntälaitteen kanssa
Led-putkemme ovat yhteensopivia kaikenlaisten liitäntälaitteiden kanssa. Led-putkellamme voit korvata vanhat loisteputket suoraan ilmankäynnistimen ja painolastin poistaminen.
2. Helppo asennus led-putki
Led-putkemme voidaan asentaa helposti. Sinun ei tarvitse muuttaa liitäntälaitteen kiertoa ja irrottaa käynnistintä. Voit vain vaihtaa
suoraan vanhat putket.
3. Turvallinen led-putki Led-putkemme ovat erittäin turvallisia, ja ne voivat olla yhden pään virtalähteitä Euroopan ja Australian markkinoille ja kaksipäähän.
4. Tehokas ja energiaa säästävä led-putki
Led-putken hyötysuhde on 150 lm per watti, mikä on erinomainen energiansäästö.
5. Kansainvälinen standardi
DLC-, CE-, RoHS-, C-tick- ja FCC-hyväksytty led-putki.
Suositut Tagit: teollisuuspakastimen valaistus, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Seuraava:
Kitchenaid pakastinvalo
Lähetä kysely










