Tuotteet
Led pakastehuoneen valot
1. Turvallinen IP65 vedenpitävä lamppuputki, jota käytetään erityisesti jääkaapissa, pakastimessa ja kylmässä säilytystilassa.
2. Eri kokoja on saatavana: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. LED-jääkaapin lampun tarvikkeet ovat täydellisiä, helppo asentaa.
led pakastehuoneen valot

Ominaisuudet:
led pakastehuoneen valot
1. Turvallinen IP65 vedenpitävä lamppuputki, jota käytetään erityisesti jääkaapissa, pakastimessa ja kylmässä säilytystilassa
2. Eri kokoja on saatavana: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. LED-jääkaapin lampun tarvikkeet ovat täydellisiä, helppo asentaa.
Tuotetiedot:
| tuotteen nimi | led pakastehuoneen valot |
| Teho | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pituus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tehokkuus | 160Lm/W |
| Pintakäsittely | Maitomainen / läpinäkyvä |
| Tulojännite (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP-luokitus | 65 |
| Työaika (tuntia) | 30000 |
| Takuu | 5 vuotta |
Lisätietoja:





UKK:
Q1. Oletko tehdas- vai kauppayhtiö?
V: Olemme ammattimainen LED-valojen valmistaja, erityisesti jääkaapin/pakastimen valot, hyllyvalot ja teollisuusvalot.
Q2. Entä toimitusaika?
V: Näytetilaus vaatii yleensä 2–3 työpäivää, massatuotantoaika 3–7 työpäivää tilausmäärästä riippuen. OEM:n osalta voimme neuvotella.
Q3. Onko sinulla MOQ-raja led-valotilaukselle?
V: Alhainen MOQ tavallisille tuotteillemme. Otamme mielellämme näytetilauksen laadun testaamiseksi ja tarkistamiseksi. Sekanäytteet ovat hyväksyttäviä.
Q4. Tarjoatko OEM- ja ODM-palveluita?
V: Kyllä, logotulostus, pakkauksen räätälöinti, johtosarjan räätälöinti, graafinen räätälöinti jne. ovat kaikki saatavilla.Tervetuloa tiedusteluusi.
Suositut Tagit: led pakastinhuoneen valot, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte










