Tuotteet
Pakastimen led-putki
1. Turvallinen IP65 vedenpitävä lamppuputki, jota käytetään erityisesti jääkaapissa, pakastimessa ja kylmässä säilytystilassa.
2. Eri kokoja on saatavana: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. LED-jääkaapin lampun tarvikkeet ovat täydellisiä, helppo asentaa.
pakastimen led-putki

Ominaisuudet:
pakastimen led-putki
1. Turvallinen IP65 vedenpitävä lamppuputki, jota käytetään erityisesti jääkaapissa, pakastimessa ja kylmässä säilytystilassa
2. Eri kokoja on saatavana: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. LED-jääkaapin lampun tarvikkeet ovat täydellisiä, helppo asentaa.
Tuotetiedot:
| tuotteen nimi | pakastimen led-putki|
| Teho | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pituus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tehokkuus | 160Lm/W |
| Pintakäsittely | Maitomainen / läpinäkyvä |
| Tulojännite (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP-luokitus | 65 |
| Työaika (tuntia) | 30000 |
| Takuu | 5 vuotta |
Lisätietoja:





UKK:
Q. Tarjoatko takuun tuotteille?
V: Kyllä, tarjoamme tuotteillemme yleensä 3/5 vuoden takuun.
K. Kuinka toimia viallisen kanssa?
V: Ensinnäkin, tuotteemme valmistetaan tiukassa laadunvalvontajärjestelmässä, ja virheiden määrä on alle 0,2 prosenttia. Toiseksi, takuuaikana lähetämme uudet valot uusilla tilauksilla pienille määrille. Vialliset erätuotteet korjaamme ja lähetämme ne sinulle uudelleen tai voimme keskustella ratkaisusta mukaan lukien uudelleenkutsu todellisen tilanteen mukaan.
K: Voitko tuottaa asiakkaiden suunnittelun mukaan?
V: Toki, olemme valaistusalalla vuodesta 2010, OEM ja ODM ovat molemmat tervetulleita. Lisäksi meillä on oma muottitehtaan varmuuskopio, tuotesuunnittelussa ei ole ongelmia
Suositut Tagit: pakastin led-putki, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte










