Tuotteet
Jääkaapin ja pakastimen led-valo
Siinä on energiatehokkaat-LED-sirut, jotka säteilevät tasaista pehmeää kirkkautta parantamaan säilytettyjen elintarvikkeiden näkyvyyttä, kun taas sen joustava,-helposti-asennettava muotoilu sopii saumattomasti pakastimen hyllyille tai sisäseinille – varmistaa luotettavan suorituskyvyn myös kylmissä olosuhteissa ja tarjoaa pitkän käyttöiän minimaalisilla vaihtotarpeilla.
jääkaapin pakastimen led-valo

Ominaisuudet:
jääkaapin pakastimen led-valo
1. Turvallinen IP65 vedenpitävä lamppuputki, jota käytetään erityisesti jääkaapissa, pakastimessa ja kylmässä säilytystilassa
2. Eri kokoja on saatavilla: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. LED-jääkaapin lampun tarvikkeet ovat täydellisiä, helppo asentaa.
Tuotetiedot:
| Tuotteen nimi | jääkaapin pakastimen led-valo |
| Teho | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pituus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tehokkuus | 160Lm/W |
| Pintakäsittely | Maitomainen / läpinäkyvä |
| Tulojännite (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP-luokitus | 65 |
| Työaika (tuntia) | 30000 |
| Takuu | 5 vuotta |
Lisätietoja:





FAQ1.
Keitä me olemme?
Toimimme Guandongissa, Kiinassa, vuodesta 2013 alkaen, myydään Pohjois-Amerikkaan (25,00 %), kotimarkkinoille (20,00 %), Keski-itään (10,00 %), Etelä-Amerikkaan (10,00 %), Itä-Aasiaan (7,50 %), Etelä-Eurooppaan (5,00 %), Itä-Eurooppaan (5,00 %), Itä-Eurooppaan (5.00 %). Eurooppa (3,00 %), Oseania (3,00 %), Etelä-Aasia (2,00 %), Kaakkois-Aasia (2,00 %), Keski-Amerikka (2,00 %), Afrikka (1,50 %). Toimistossamme on yhteensä noin 11-50 henkilöä.
2. Miten voimme taata laadun?
Aina esi{0}}tuotantonäyte ennen massatuotantoa;
Aina lopullinen tarkastus ennen lähetystä;
Suositut Tagit: jääkaappipakastin led-valo, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte










