Tuotteet
Kävele pakastimen led-valaisimissa
2. High brightness and energy efficient: 160Lm/W, PF>0.9
3. Ympäristöystävällinen. Ei lasia ja elohopeaa
4. Pitkä käyttöikä: 30000 tunnin käyttöikä
kävellä pakastimen led-valaisimissa

Pakastimen led-valaisimien ominaisuudet:
1. Käytetään jääkaapissa, pakastimessa, kylmässä säilytystilassa
2. High brightness and energy efficient: 160Lm/W, PF>0.9
3. Ympäristöystävällinen. Ei lasia ja elohopeaa
4. Pitkä käyttöikä: 30000 tunnin käyttöikä
Tuotetiedot:
| tuotteen nimi | kävellä pakastimen led-valaisimissa |
| Teho | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pituus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tehokkuus | 160Lm/W |
| Pintakäsittely | Maitomainen / läpinäkyvä |
| Tulojännite (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP-luokitus | 65 |
| Työaika (tuntia) | 30000 |
| Takuu | 5 vuotta |
Pakastimessa kulkevien led-valaisimien edut
Minimoitu valonlähteen salama tuotteissa ja lattioissa, mikä parantaa tuotteiden näkyvyyttä.
Energiansäästö 75-80 prosenttia.
Yksinkertaisesti siksi, että ne eivät säteile infrapuna- tai UV-valoa eivätkä sisällä elohopeaa tai lasia, mikä tekee niistä terveellisempiä ja ympäristöystävällisempiä kuin loistelamput.
Ne toimivat piilovalonlähteenä, joka parantaa varastoijien ja asiakkaiden pääsyä tavaroihin.
Tämän seurauksena ne säästävät ylläpitokustannuksia ja vaivaa ja kaksinkertaistavat tavallisen loisteputkivalaistuksen käyttöiän kylmillä alueilla.
Lisätietoja:





FAQ:
K: Mikä on MOQ:si?
V: Näytetarkistusta varten on alhainen MOQ (1 PC). Voit valita, mitä haluat koetilaukseksi.
K: Miten maksu sujuu?
V: T/T (30 % talletukset ennen valmistusta, 70 % jäljellä oleva saldo erääntyy ennen toimitusta), L/C nähtäessä
K: Onko sinulla näytemaksu?
V: Näyte on maksettava, ja hyvitämme näyterahat, kun tilaat suuremman määrän.
K: Toimitusvaihtoehdot?
V: Käytä pikapalvelua, kuten DHL, UPS, TNT, FEDEX jne. Toimitus kestää yleensä 3–7 arkipäivää.
Asiakkaan määrittelemä edustaja: Anna meille kuljetusagenttisi yhteystiedot.
Jos sinulla ei ole edustajaa, voimme ehdottaa kohtuullista kuljetuspalvelua, joka kuljettaa tavarasi turvallisesti.
Suositut Tagit: kävellä pakastimessa led-valaisimet, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte










