Tuotteet
Led Jääkaappi Pakastin
1. Turvallinen IP65 vedenpitävä lamppuputki, jota käytetään erityisesti jääkaapissa, pakastimessa ja kylmässä säilytystilassa.
2. Eri kokoja on saatavana: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. LED-jääkaapin lampun tarvikkeet ovat täydellisiä, helppo asentaa.
Lähetä kysely
Tuotteen esittely
led jääkaappi pakastin

Ominaisuudet:
led jääkaappi pakastin
1. Turvallinen IP65 vedenpitävä lamppuputki, jota käytetään erityisesti jääkaapissa, pakastimessa ja kylmässä säilytystilassa
2. Eri kokoja on saatavana: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. LED-jääkaapin lampun tarvikkeet ovat täydellisiä, helppo asentaa.
Tuotetiedot:
| tuotteen nimi | led jääkaappi pakastin |
| Teho | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pituus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tehokkuus | 160Lm/W |
| Pintakäsittely | Maitomainen / läpinäkyvä |
| Tulojännite (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP-luokitus | 65 |
| Työaika (tuntia) | 30000 |
| Takuu | 5 vuotta |
Lisätietoja:





FAQ
Q1: Voimmeko saada tukea, jos meillä on oma markkina-asemamme?A1: Ilmoita meille yksityiskohtainen markkinakysyntäsi, keskustelemme ja ehdotamme sinulle hyödyllisiä ehdotuksia löytääksemme sinulle parhaan ratkaisun.
Q2: Onko maahantuonnissa halpoja toimituskuluja?
A2: Pienelle tilaukselle express on paras. Ja irtotavaratilauksille merilaiva on paras, mutta vie paljon aikaa. Kiireellisissä tilauksissa suosittelemme lentäen lentokentälle.
Q3: Mikä on valaisimien takuu?
A3: Lampuille meillä on 3 vuoden takuu.
Q4: Mikä on kauppatakuusi?
A4: 100-prosenttinen tuotteen laadun suoja
100-prosenttinen tuote ajoissa lähetyssuoja
100-prosenttinen maksusuoja katetulle summalle
Suositut Tagit: led jääkaappipakastin, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Seuraava:
Kitchenaid jääkaapin pakastinvalo
Lähetä kysely










