Tuotteet
Led-jäähdytinvalot vedenpitävät
Supermarketit
Päivittäistavara- ja lähikaupat
Varaston valaistus
Elintarvikkeiden jalostuslaitokset
Kylmävarasto
Karjan suojarakennukset
vihannesten vitriinit

led-jäähdytinvalot vedenpitävät
Vedenpitävät 4', 5' ja 6' led-jäähdytysvalot voidaan korvata Benwein kaupallisilla LED-jäähdytysvaloilla. Jotta ne kestävät kylmää ilmastoa ja säännöllistä käyttöä työaikana, on erittäin tärkeää valita ympäristöystävällisimmät teollisuuspakastin- ja jäähdytin-LED-valot. Nämä valot tarjoavat tarvittavan suojan estääkseen kosteuden vahingoittamasta niitä, ja ne on sertifioitu turvallisiksi elintarvikkeiden ja juomien lähellä. Nykyinen valaisin korvataan kaupallisilla LED-jäähdytys- ja pakastinvaloillamme, joissa on myös sisäinen ohjain. Asennuksen jälkeen on kaksi vaihtoehtoa valojen kytkemiseen: suoraan tai sarjaan. Lisäksi V-muotoinen muotoilu mahdollistaa tasaisen valon jakautumisen.
Sovellukset:
Supermarketit
Päivittäistavara- ja lähikaupat
Varaston valaistus
Elintarvikkeiden jalostuslaitokset
Kylmävarasto
Karjan suojarakennukset
vihannesten vitriinit
Käytettävissä olevat vaihtoehdot
Muu teho 6-24V
Muu jännite 100-277v
Muut CCT 3000k, 4000k, 5500k, 6500k
Tuotetiedot:
| tuotteen nimi | led-valot pakastehuoneisiin |
| Teho | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pituus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tehokkuus | 160Lm/W |
| Pintakäsittely | Maitomainen / läpinäkyvä |
| Tulojännite (V) | DC12 DC24V AC100-277V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP-luokitus | 65 |
| Työaika (tuntia) | 30000 |
| Takuu | 5 vuotta |
Lisätietoja:

Flicker Free
Kun loistelamput sytytettiin, ne välkkivät ja pitivät surinaa. LED-jäähdytinputket ovat läpikäyneet laajan testauksen, jotta ne tarjoavat surina- ja välkkymätöntä valaistusta.




Suositut Tagit: led-jäähdytinvalot vedenpitävät, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte









