Tuotteet
Led pakastimen hehkulamppu
2. Driver: high effiency, PF: >0.9, 5 vuoden takuu, valokäynnistys ei viivettä, ei stroboskooppia, varmista Led-putkivalon pitkän käyttöiän.
3. Lampun runko: korkea lämmöntuotto, alhainen lämpövastus, jännitteenkestävyys jne
led pakastimen lamppu

Ominaisuudet:
1. Alumiinipohja: Käytä korkealuokkaista alumiiniprofiilia lämmön haihduttamiseksi
2. Driver: high effiency, PF: >0.9, 5 vuoden takuu, valokäynnistys ei viivettä, ei stroboskooppia, varmista Led-putkivalon pitkän käyttöiän.
3. Lampun runko: korkea lämmöntuotto, alhainen lämpövastus, jännitteenkestävyys jne
4. PC cover:High-end PC cover with nice light transmittance(>85 prosenttia). Läpinäkyvä PC ja maitotietokone ovat valinnaisia
Tuotetiedot:
| tuotteen nimi | led pakastimen lamppu |
| Teho | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pituus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tehokkuus | 160Lm/W |
| Pintakäsittely | Maitomainen / läpinäkyvä |
| Tulojännite (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP-luokitus | 65 |
| Työaika (tuntia) | 30000 |
| Takuu | 5 vuotta |
Lisätietoja:





FAQ:
K: Mikä on MOQ:si?
V: Matala MOQ, 1 PC näytetarkistusta varten on saatavana. Kokeilutilausta varten se voi olla pyyntösi.
K: Entä maksu?
V: T/T (30 prosentin talletukset ennen tuotantoa, 70 prosentin saldo maksettu ennen lähetystä),
L/C näkyvissä
K: Veloitatko näytteestä?
V: Näyte on veloitettava, ja palautamme näytemaksun määrätilauksesi aikana.
K: Toimitusvaihtoehdot?
V: Expressillä: kuten DHL, UPS, TNT, FEDEX jne. Toimitusaika kestää 3-7 työpäivää.
Asiakkaan määrittämä edustaja: Pls kerro meille kuljetusagenttisi yhteystiedot.
Jos sinulla ei ole agenttia, suosittelemme taloudellista varustamoa kuljettamaan tavarat turvallisesti.
Suositut Tagit: led pakastimen hehkulamppu, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte










