Tuotteet
IP65 Jääkaapin putkivalo Pakastimen valo
2. Kaksiriviset LED-sirut, V-muotoinen 240 asteen kulmassa oleva muotoilu tuovat enemmän valoa ruokatavaroihin suuremmalla alueella
3. Mukana särkymätön kirkas PC, joka on tarpeeksi kestävä kestämään vahingossa tapahtuvia vaurioita, kylmää lämpötilaa ja vettä

Tuotteen ominaisuudet:
1. Ihanteellinen valaistuksen parantamiseen jäähdyttimien, pakastinkoteloiden, koteloiden ja näyttösovelluksissa
2. Kaksiriviset LED-sirut, V-muotoinen 240 asteen kulmassa oleva muotoilu tuovat enemmän valoa ruokatavaroihin suuremmalla alueella
3. Mukana särkymätön kirkas PC, joka on tarpeeksi kestävä kestämään vahingossa tapahtuvia vaurioita, kylmää lämpötilaa ja vettä
4.Sisäinen ohjain mahdollistaa johdon suoran AC120V:iin, liitäntälaitetta ei tarvita, eliminoi ärsyttävän surinan
| Kohteen tyyppi | Jääkaapin lamput |
| Lampun valoteho (lm/w) | 100-110 |
| Takuu (vuosi) | 3-Vuosi |
| Tulojännite (V) | AC 220V (± 10 prosenttia) |
| Lampun valovirta (lm) | 100-110 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Värilämpötila (CCT) | 2700-3200K&4000-4500K&5500-6000K |
| Työaika (tuntia) | 50000 |
| IP-luokitus | 67 |
| Sertifiointi | ce, RoHS |
| Pintalämpötila | <50°C |
| Asennus | Leike |
| Valonlähteen käyttöikä | 50 000 plus tuntia |
| Näkökulma | 120 astetta |
| valovirta | 120LM/W |
| sirujen määrä | (60/72/90) KPL/m |
| pituus | 300mm{1}}mm |
| Jännite | 220V |
Lisätietoja




Sovellus


FAQ
1. Ovatko LED-valot vedenkestäviä?
Esimerkiksi IP65-luokituksen omaavia LED-valoja voidaan käyttää ulkona ja ne ovat vedenkestäviä, mutta ne eivät ole vedenpitäviä eikä niitä saa upottaa. Vettä voidaan kaataa IP65-luokkaan.
Suositut Tagit: ip65 jääkaappi putki valo pakastin valo, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte











