Tuotteet
Musta UV-putki Fly Killerille
Kytke ja käytä mihin tahansa fluoresoivaan T8-valaisimeen
Laajat soveltuvat skenaariot
Pirteät mustat valoefektit
Edullinen vaihtoehto kalliille LED-valaisimille
KÄYTÄ VAIN T8 INSTANT-STARTER:ssä
Lähetä kysely
Tuotteen esittely

Kuvaus
Tämä PlusLamp T5 -loisteputki on suunniteltu kustannustehokkaaksi ratkaisuksi Insect-O-Cutor-yksiköihin. Tämä 8 watin lamppu kestää vaikuttavat 8000 tuntia ja sitä suositellaan käytettäväksi hyönteisten torjuntaan tai käytettäväksi koteihin, toimistoihin ja hotelleihin.
Attribuutti
| Hehkulampun tyyppi | Loisteputki (lineaarinen) |
| Teho | 8 W |
| Valmistaja | PlusLamp |
| Vaalea väri | Musta valo |
| Halkaisija | 15 mm |
| Pituus | 300 mm |
| Korkki/pohjatyyppi | 2 nastaa molemmissa päissä |
| Tyyppi | Hehkulamppu |
| Valmistajien keskimääräinen lampun käyttöikä | 8000 tuntia |
| Korkki/pohja | G5 |
Korostusominaisuudet
- Kytke ja käytä mihin tahansa fluoresoivaan T8-valaisimeen
- Laajat soveltuvat skenaariot
- Pirteät mustat valoefektit
- Edullinen vaihtoehto kalliille LED-valaisimille
- KÄYTÄ VAIN T8 INSTANT-STARTER:ssä
Kuvat Näytä








Suositut Tagit: uv musta putki kärpästen tappajalle, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-
Monkeypox 222 nm Kauko-UV DesinfiointiKatso lisää> -
Conformal Coating UV LED -valon tarkastusKatso lisää> -
UV-LED-lamppu yhdenmukaisen pinnoitteen tarkastukseenKatso lisää> -
LED-UV-valo yhdenmukaisen pinnoitteen tarkastukseenKatso lisää> -
365nm 100w 200w 500w UV Led musta valoKatso lisää> -
500 nm vihreä led-valo 1000WKatso lisää>








