Tuotteet
Musta valoputki Mosquito Killer
Kytke ja käytä mihin tahansa fluoresoivaan T8-valaisimeen
Laajat soveltuvat skenaariot
Pirteät mustat valoefektit
Edullinen vaihtoehto kalliille LED-valaisimille
KÄYTÄ VAIN T8 INSTANT-STARTER:ssä
Lähetä kysely
Tuotteen esittely

Kuvaus
BENWEI mustan valoputken hyttysten tappajaputki lähettää paranneltua erittäin keskittynyttä säteilyä, jonka huippu on noin 368 nm. Lentävien hyönteisten silmän herkkyys on yleensä tällä taajuudella tai lähellä sitä. Tässä hyönteisten tappajaputkessa on huomattavasti pienempi UV-A-lähdön heikkeneminen. Siinä on voimakkaasti lisääntynyt vetovoima ja ansa. Ihanteelliset sovellukset tälle hyönteisten tappajaputkelle ovat ravintoloissa, keittiöissä, ruokakaupoissa ja supermarketeissa.
Attribuutti
| Attribuutti | Arvo |
| Teho | 20 W |
| Lampun pohja | G13 |
| Lampun muoto | Putkimainen |
| Pituus | 589,8 mm |
| Halkaisija | 38 mm |
| Huippuaallonpituus | 368 nm |
| Elämäntunnit | 10000h |
Kuvat Näytä








Suositut Tagit: musta valoputki hyttysten tappaja, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Lähetä kysely










