Tuotteet

12 voltin matkailuauton sisävalo
Alumiinikotelo. Akryylilinssi
Saatavana millä tahansa pituudella
Käyttölämpötila: -40 astetta plus 50 asteeseen
Kosketa kosketuskytkintä
vCE.RoHS hyväksytty
Lähetä kysely
Tuotteen esittely

Ominaisuudet:
- Alumiinikotelo. Akryylilinssi
- Saatavana millä tahansa pituudella
- Käyttölämpötila: -40 astetta plus 50 asteeseen
- Kosketa kosketuskytkintä
- CE.RoHS hyväksytty
Tuotetiedot:
| tuotteen nimi | RV sisävalo |
| Jännite/watti | DC12V 8W |
| Koko | P300* L76 *K 8 mm |
| Vaalea väri | 3000K/4000K/6000K |
| Vaihtaa | päälle/pois ja kosketa himmennyskytkintä |
| Materiaali | Alumiini |
| Takuu | 3-5Vuotta |
| Asennus | pinta-asennus ruuvilla tai 3M-teipillä |
| avainsana | Matkailuautojen LED-valot sisätilat 12V, matkailuautojen perävaunujen osat |
| Ominaisuus | Matkailuvalo matkailuautoon |
Lisää kuvia



Sovellukset:

UKK
Q1. Voinko saada näytetilauksen led-valosta?
V: Kyllä, näytetilaus laadun testaamiseksi ja tarkistamiseksi ovat tervetulleita. Sekanäytteet ovat hyväksyttäviä.
Q2. Entä läpimenoaika?
V: Yleensä näyte vaatii 3-5 päivää, massatuotantoaika 15 työpäivää. Kaikki riippuu tilausmäärästäsi.
Q3. Onko sinulla MOQ-raja led-valotilaukselle?
V: Trail-tilauksia ei ole rajoitettu.
Suositut Tagit: 12 voltin rv sisävalo, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Lähetä kysely
Saatat myös pitää

