Tuotteet
Vedenpitävä LED-siipikarjaputki kanatilalle
1.IK10 Suojaus, 94V0-materiaalit ja IP69K vedenpitävä.
2. Patenttisylinterirakenne, alumiinilevy, PC/PMMA-kotelo ja ruostumattomasta teräksestä valmistetut korkit ja pidikkeet
3.SMD2835 LED-valolähde maailmanlaajuisella patenttisuojalla.
4.Suuri tehokkuus, +/- 5%, 120–160 lumenia wattia kohden.
Lähetä kysely
Tuotteen esittely

Tuotteen Kuvaus
1,95 % korkean hyötysuhteen vakiovirtaohjain 140 lm/W valoteholla, mikä vähentää tehokustannuksia 10 % - 15 %;
2. Integroitu runkorakenne, joka on likaton ja helppo puhdistaa.
3.Ammoniakin ja syövyttäviä kaasuja estävä, IP69K vedenpitävä luokitus;
4.When compared to light without a lens, the 3.160° beam angle with a lens has an unimformity of >0.8 and increases by >25%;
5. Luotettava, tunnettu Inventronics-tuotemerkin ajuri
6. Five-year warranty and Lifespan L70>50000H.
| Nimellisjännite | AC85-277V |
| Tehoa | 9W/14W/18W/36W/40W/60W/80W tai räätälöity teho |
| LED tyyppi | SMD2835 |
| Värisuhde | 2700K -6500K , Täysi spektri tai mukautettu spektri |
| Putken tyyppi | T5/T8/T10/T12 |
| Materiaali | Alumiiniprofiili+kirkas PC-kansi |
| Pituus | {{0}}.6m/0.9m/1.2m/1.5m/1.8m/2.4mor mukautettu pituus |
| Takuu | 3 vuotta / 5 vuotta |
Lisätietoja
Sovellus


Suositut Tagit: vedenpitävä led siipikarjaputki kanatilalle, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Lähetä kysely









