Tuotteet

Triac himmennettävä T10 led-putkivalo
* Täysin veden- ja pölytiivis.
* Vahva kova rakenne – täysin sähköpestävä ja korroosionesto.
* Yli 70 % säästö fluoresoiviin liittimiin verrattuna – pienemmät käyttökustannukset.
* Erittäin pitkä käyttöikä jopa 50 000 tuntia.
Lähetä kysely
Tuotteen esittely

Tuotteen ominaisuudet
* Täysin veden- ja pölytiivis.
* Vahva kova rakenne – täysin sähköpestävä ja korroosionesto.
* Yli 70 % säästö fluoresoiviin liittimiin verrattuna – pienemmät käyttökustannukset.
* Erittäin pitkä käyttöikä jopa 50 000 tuntia.
* Ei palovaaraa / pienemmät vakuutuskustannukset – led pysyy aina alhaisessa lämpötilassa
* Yhdistettävä ja voidaan kytkeä sarjaan.
* Triac/0-10v himmennettävä.
| Tehoa | 16W |
| Jännite | 85-265V |
| Tehokkuus | 100lm/W |
| Lumenit | 1600lm |
| CCT | 2700K/4000K/5700K/6500K |
| CRI | >80 |
| Työlämpötila | (-40 astetta -50 astetta) |
| IP-nopeus | IP67 |
| Materiaali | Kirkas PC-kansi/himmeä kansi valinnainen + IP67 uros ja naaras vedenpitävä liitin |
| Kuljettaja | Himmennettävä sisäinen ajuri / ei-himmennettävä ohjain valinnainen |
| Ulottuvuus | 1,2M*D32mm |
| Pakkauskoko | 143*30*26cm |
| G.W | 14,1 kg / 25 kpl |
Lisätietoja



Sovellus
Tehdas, sairaala, autopesu, jääkaappi, pakastin, siipikarjatalo ja niin edelleen.



Suositut Tagit: triac himmennettävä t10 led-putkivalo, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Seuraava:
LED T5 jalostusvalo
Lähetä kysely







