Tuotteet
T6/ T5 Poultry Lighting LED Siipikarja Light 10W 48V
1. Koostuu punaisesta, sinisestä ja vihreästä väristä, hyvä kanojen kasvulle.
2. Punainen väri: Stimuloi seksuaalista kypsyyttä ja munantuotantoa.
3. Sininen ja punainen väri: Pidä kanat rauhallisempina, estä nokkimisvaurioita, edistää myofiberin kasvua ja parantaa rehun muuntamista.
4.2835 SMD LED, 160-180lm/w, LM80 on saatavilla.
5. Simuloi kanojen auringonvaloa.
6.CRI>95
T6/ T5 Poultry Lighting LED Siipikarja Light 10W 48V

Broilerien ja kyyhkysten valaistus täyden spektrin LEDeillä
Tuotteen Kuvaus
T6 häkkikanan valo Vesitiivis IP67 Taso
1) Täysi PC-putki vedenpitävälle jalustalle
2) Puhdas PC/94V-0. Ei haalistu; Ei räjähtää; Antiheikko pohja.
3) Liitin: Nylon plus NBR tiivisteelle, CE, IP67-taso
4) Vedenpitävä päätytulppa/94 V-0 Ei haalistu; Antiheikko pohja.
| Tuotteen nimi | häkeissä kana LED-lamppu |
| Tilausnumero. | HT-T6DC06W18FB/B (2600K) |
| Tehoa | 4-6W |
| Ääni | 48 Vdc, välkkymätön 0Hz |
| Ulkoinen ohjain |
Toimii HT-PSD120WCC:n kanssa, himmennettävä 120W |
| Mitat |
T6 putki, OD18mm, Pituus 1200mm/1500mm/1800mm |
| Väri | 2600-2800K |
| Peite | Läpinäkyvä |
| Säteen kulma | 180 astetta |
| Sertifiointi | CE, ROHS, IP67, ETL |
| Takuu | 5 vuotta |
Lisätietoja


Sovellus

Benwei tarjoaa täydellisen valaistusratkaisunSiipikarjatila ja sikatila sekä Mushroom House.Nyt Benweistä on tullut LED-eläinalan asiantuntija ja hänestä on tullut myös yksi suurimmista karjankasvatusvalojen markkinoiden toimittajista.
Olemme tärkeimmät valaistuksen toimittajat ympäri maailmaa.
FAQ
1. Onko LED-valaistuksesta hyötyä siipikarjalle?
Koska ne ovat energiatehokkaita, täyden spektrin ja pitkäikäisiä, LED-lamppuja käytetään kanojen kanssa yhä useammin kaikkialla maailmassa.
2. Millainen valaistus on ihanteellinen kanoille?
Yksinkertainen takapihaosuus vaatii vain yhdeksän watin pienloistelampun. Munantuotanto lisääntyy lyhyinä talvipäivinä, jos kytket lampun ajastimeen ja asetat sen syttymään riittävän aikaisin aamulla, jotta linnut saavat 15 tuntia auringonpaistetta.
3. Voidaanko LED-valoja käyttää kananmunien kuorittamiseen?
LED-valolle altistettujen broilerinmunien kuoriutuvuus oli parempi (90,12 prosenttia, P=0,03) ja virheettömien poikasten osuus (86,12 prosenttia, P{ {7}}.04) luukussa. 14-Kasvupäivän aikana hoitojen välillä havaittiin eroja.
Suositut Tagit: t6/t5 siipikarjavalo led siipikarjavalo 10w 48v, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte











