Tuotteet
T12 Sininen LED-valo siipikarjalle
1. Energiatehokas: Siniset LED-siipikarjalamput kuluttavat paljon vähemmän energiaa kuin perinteiset hehkulamput, mikä voi auttaa vähentämään energiakustannuksia.
2. Rauhoittava vaikutus: Valaisimien sinisen sävyn on osoitettu rauhoittavan kanoja, mikä voi vähentää stressiä ja parantaa yleistä terveyttä.
Lähetä kysely
Tuotteen esittely

Sininen valo mahdollistaa kanojen nopean painonnousun ja varhaisen kypsymisen. Yhdistämällä tämän LED-valon etuihin 28 W Blue Light Tubemme on erinomainen valinta mihin tahansa siipikarjataloon. Joitakin muita etuja ovat: Lisääntynyt munien tuotanto ja laatu, lisääntynyt lisääntymisikä sekä alhaisemmat valokustannukset.
Tuotteen ominaisuudet
- IP67
- Pituus: 5 jalkaa
- 28 wattia
- T12 LED
- Himmennettävä, 0-100 %
| Tehoa | 28W 30W |
| Koko | 150cm |
| Värilämpötila (CCT) | Sininen |
| Värintoistoindeksi (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Säteen kulma | 180 astetta |
| Vedenkestävä | IP65 IP67 |
| Materiaali | Alumiininen Body+ PC-kansi |
| Tulojännite (V) | Triac-himmennettävä 220V AC tai 110V AC, 0-10V Himmennettävä AC85-265V |
| Elinikä (tuntia) | 50000 |
| Takuu | 5 vuotta |
| Led siru | Epistar 2835 |
| Ominaisuus |
välkkymätön |
Lisätietoja



|
Paketin tiedot |
||||
|
Teho |
Laatikon koko |
N.W |
Pahvin koko |
G.W |
|
1.2m-25W |
1320x42x42mm/kpl |
0,65 kg |
1340x230x275cm/30kpl |
21 kg |
|
1.5m-30W |
1620x42x42mm/kpl |
0,85 kg |
1640x230x275cm/30kpl |
23,5 kg |
Sovellus



Suositut Tagit: t12 sininen led-valo siipikarjalle, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Seuraava:
Siniset led-siipikarjan valot
Lähetä kysely










