Tuotteet
Siipikarjan valaistus{0}}valodiodilla
Lähetä kysely
Tuotteen esittely
Tuotteen kuvaus
LED-siipikarjavalaistus tarjoaa tarkan hallinnan valoparametreihin (kuten aallonpituuteen ja himmennykseen) samalla, kun ne kuluttavat huomattavasti vähemmän energiaa kuin perinteiset valonlähteet, mikä vähentää käyttökustannuksia ja parantaa kestävyyttä.

Tuotteen yksityiskohdat
| Tehoa | 9W 18W 23W 25W |
| Koko | 60cm 120cm 150cm |
| Värilämpötila (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Valotehokkuus (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Värintoistoindeksi (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Säteen kulma | 180 astetta |
| Vedenpitävä | IP65 IP67 |
| Materiaali | Alumiininen Body+ PC-kansi |
| Ominaisuus | välkkymätön |


Tuotteiden sovellus


Suositut Tagit: valaistus siipikarjalle valodiodilla, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Lähetä kysely












