Tuotteet

Led Light Poultry Tube
led valo siipikarjaputki

Viljelijöille hyvä siipikarjan valaistus voi
1.Vähennä työmäärää
2.. Pienemmät vaihtokustannukset
3.Estä seisokit
4. Säästä energiakustannuksia
5. Auta parantamaan ympäristöä
Elämä on paljon yksinkertaisempaa luotettavan ja laadukkaan valaistuksen ansiosta. Pitkäikäiset valaistusratkaisut ovat sellaisia, jotka on helppo huoltaa ja jotka toimivat vaikeuksitta siipikarjatalon haastavissa olosuhteissa. Työmäärä, korvauskustannukset ja seisokit vähenevät lopulta.
Tuotteen Kuvaus
1. Eläinten tuotannon ja hyvinvoinnin parantaminen
2. Tasainen valaistuksen jakautuminen.
3. Helppo puhdistus ja asennus.
4. Alhainen energiankulutus
| Tekniset tiedot | Voidaan räätälöidä kysynnän mukaan |
| Koko | 2,6 m (T5-putki 1,4 m plus linja 2×0,6 m)/6 leveys: Φ16 mm, putken pituus 1,4 m, linjan pituus 2×0,6 m 2,9 m (T5 putki 1,4 m plus linja 2×0,75 m)/6w/8W: Φ16 mm, putken pituus 1,4 m, linjan pituus 2×0,75 m |
| Valovirta | 840lm 1120lm |
| Tehoa | 6w 8w |
| Värilämpötila | 5000k 3000k |
| Värintoistoindeksi | >80 |
| Tulojännite | DC48V (erikoispyyntö voidaan räätälöidä) |
| Valotehokkuus | > 140lm/W |
| Ympäristön lämpötila | -25 astetta -----45 astetta |
| Suojausluokka | IP67 |
| Elinikä | > 50 000 tuntia |
| Asennus | muovinen teräslanka nosto asennus puolelle asennettu vastustaa ammunta häkin asennus kattoasennus |
Lisätietoja

Näyttely

Valaistuksesta tulee lukuisia etuja. Se suorittaa seuraavat:
1.lisää siipikarjan näkökykyä
Oikea valaistusympäristö parantaa välittömästi linnun näkökykyä, mikä lisää sen mukavuutta ja kykyä sopeutua ympäristöönsä.
2.parantaa suorituskykyä ja hyvinvointia
Lintujen suorituskyky ja hyvinvointi paranevat, kun siipikarjan näkö paranee. Siipikarjasi tuotto maksimoidaan ja antaa sinulle toivotut maataloustulokset.
3. täyttää jokaisen linnulajin ainutlaatuiset vaatimukset
Jokaisella linnulla on erilaiset valaistusvaatimukset. Kerrokset, broilerit, vanhemmat ja kasvattajat toimivat eri tavalla valaistuksen määrästä, tyypistä ja kestosta riippuen.
Katsotaanpa tarkemmin jokaista lintulajia ymmärtääksemme paremmin niiden vaatimukset.
FAQ
Q1. Oletko tehdas?
KYLLÄ, tehtaamme Shenzhenin kaupungissa.
Q2. : LED-valaistuksen värilämpötila?
2700/3000/3500/4000/4500/5000/5700/6000/6500K.
Q3: LED-valaistuksen sertifikaatit?
CE (EMC plus LVD) ROHS PSE ja niin edelleen.
Q4: Kuinka pitkä on LED-tuotteiden käyttöikä?
50,000TUNTIA.
Q5: LED-valaistuksen lumenia?
100-180LM/W eroaa eri sarjoista.
Q6: Takuu LED-valaistukseen?
3-5Vuoden takuu riippuu asiakkaiden pyynnöstä.
Q7: Mitä tahansa OEM-lisävarusteita voidaan toimittaa, kun standardi ei toimi asennuksessa?
Kyllä, OEM/ODM-tuki eri sovelluspyynnöille.
Suositut Tagit: led light siipikarjaputki, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte

