Tuotteet

Himmennettävä 2700-6500k Blue Poultry Led-valo
1. Energiatehokas: Siniset LED-siipikarjalamput kuluttavat paljon vähemmän energiaa kuin perinteiset hehkulamput, mikä voi auttaa vähentämään energiakustannuksia.
2. Rauhoittava vaikutus: Valaisimien sinisen sävyn on osoitettu rauhoittavan kanoja, mikä voi vähentää stressiä ja parantaa yleistä terveyttä.
Lähetä kysely
Tuotteen esittely

Tuotteen ominaisuudet
Elohopeaton, ei vaarallisten jätteiden hävittämistä
. Soveltuu käytettäväksi matalissa lämpötiloissa
. Putki, jonka suorituskyky on jopa 120 lm/W ja valoteho jopa 88 %
| Syöttöteho | 20W (yksittäinen) |
| Tehoa | 9W/14W/18W/30W |
| Värisuhde | 2700K -6500K |
| Tulojännite: | AC85-265V 50/60HZ |
| Lampun valoteho (lm/w) | 120 |
| IP-luokitus | IP65 |
| Lampun rungon materiaali: | Alumiiniprofiili + kirkas PC-kansi |
| Elinikä | >50,000tuntia |
Lisätietoja

|
Paketin tiedot |
||||
|
Teho |
Laatikon koko |
N.W |
Pahvin koko |
G.W |
|
1.2m-25W |
1320x42x42mm/kpl |
0,65 kg |
1340x230x275cm/30kpl |
21 kg |
|
1.5m-30W |
1620x42x42mm/kpl |
0,85 kg |
1640x230x275cm/30kpl |
23,5 kg |
Sovellus



Suositut Tagit: himmennettävä 2700-6500k sininen siipikarjan led-valo, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Lähetä kysely
Saatat myös pitää

