Tuotteet

DC12V LED-siipikarjavalaistus
1. Vedenpitävä teline, jossa on täysi PC-putki.
2. Elohopeaton eikä vaarallisten roskien kaato
Lähetä kysely
Tuotteen esittely

Tuotteen Kuvaus
1. Vedenpitävä teline, jossa on täysi PC-putki.
2. Elohopeaton eikä vaarallisten roskien kaato
3. Pystyy toimimaan kylmissä lämpötiloissa
| Värilämpötila (CCT) | 2700K-6500K |
| IP-luokitus | IP67 |
| Lampun rungon materiaali | PMMA + KPL |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Lampun valoteho (lm/w) | 130 |
| Lampun valovirta (lm) | 2600 |
| Takuu (vuosi) | 5-Vuosi |
| LED valon lähde | SMD2835 LED-siru |
| Säteen kulma | 120 astetta |
| CCT | 2700 - 6500K, koko spektri, punainen tehostus |
| Himmennys | Triac-himmennys, 0-10V-himmennys |
| PF | >0.9 |
| paketin koko | 1388 * 287 * 290mm |
| Pituus | 1200mm |
Lisätietoja

Sovellus

FAQ
1. Mitä on viljely LED-valoilla?
Nykyaikaiset LED-valaistusjärjestelmät ovat parempia kuin perinteiset valaistusvaihtoehdot, joita käytetään kaupunkiviljelyn kasvinviljelyssä.
2. Siat yöllä, tarvitsevatko ne valoa?
Siat haluavat nukkua hämärässä tai täydellisessä pimeydessä, joten on järkevää, että aitauksen makuuasennoissa ei saa olla voimakasta valaistusta lepokäyttäytymisen edistämiseksi.
Suositut Tagit: dc12v led siipikarjan valaistus, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Lähetä kysely
Saatat myös pitää

