Tuotteet
Karjankasvatusvalo
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on yksi parhaista karjankasvatusvalon valmistajista ja toimittajista Kiinassa. Tervetuloa ostamaan kestäviä tuotteita myyntiin täältä ja saamaan hinnaston tehtaaltamme. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja kilpailukykyisiä.
ominaisuus:
- Karjankasvatuslamppumme on tarkoitettu parantamaan karjasi kasvua ja terveyttä tarjoamalla niille ihanteellisen määrän valoa heidän hyvinvointiinsa-. Tämä antaa heille mahdollisuuden kasvaa ja kukoistaa.
- Hyödyntämällä uusinta-teknologiaamme pystyt tarjoamaan karjallesi miellyttävän ja stressittömän-ilmapiirin, mikä viime kädessä lisää tuottavuutta ja yleistä onnellisuutta.
- Koska se on sekä energiaa-tehokas että pitkä-kestävä, karjankasvatusvalo takaa, että sijoituksesi vaikuttaa positiivisesti karjaasi monien vuosien ajan.
Tekniset tiedot:
| Tehoa | 9W 18W 23W |
| Koko | 60cm 120cm 150cm |
| Värilämpötila (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Valotehokkuus (LM/W) | 140LM/W |
| Värintoistoindeksi (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Säteen kulma | 180 astetta |
| Vedenpitävä | IP67 |
| Materiaali | Alumiininen Body+ PC-kansi |
| Tulojännite (V) | 85-265V AC |
| Himmennettävä | Triac himmennettävissä ja 0-10V himmennettävissä |
| Elinikä (tuntia) | 50000 |
| Takuu | 5 vuotta |
| Led siru | Epistar 2835 |
| Ominaisuus | välkkymätön |
Tarkemmat kuvat:





Käyttö:


Tietoja meistä:


Pakkaus ja toimitus:

Suositut Tagit: karjankasvatusvalo, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
-
Siipikarjan LED-kevyt kanayhteistyövalaistus munantuotantoonKatso lisää> -
Näkevätkö kanat UV-valoaKatso lisää> -
LED-putkivalaisin kanatilalleKatso lisää> -
Karjan valaistusKatso lisää> -
30W 1800mm IP67 LED-putken himmennettävä valo kanatilalleKatso lisää> -
LED T8 vedenpitävä valoputki siipikarjalleKatso lisää>












