Tuotteet
Leveämpi lamppu
brooder lamppu

Tuotteen Kuvaus
1. Eläinten tuotannon ja hyvinvoinnin parantaminen
2. Tasainen valaistuksen jakautuminen.
3. Helppo puhdistus ja asennus.
4. Alhainen energiankulutus
| tuotteen nimi | brooder lamppu |
| Valovirta | 2600lm |
| Tehoa | 20W |
| Värilämpötila | 2700k-6500K |
| Värintoistoindeksi | >80 |
| Tulojännite | AC 110 V (± 10 prosenttia) tai 220 |
| Valotehokkuus | 130lm/W |
| Ympäristön lämpötila | -20 astetta -----40 astetta |
| Suojausluokka | IP67 |
| Elinikä | > 50 000 tuntia |
Lisätietoja

Asiakkaat voivat nopeasti muuttaa valokeilan kulmaa vetämällä valoja alas innovatiivisen pyörivän kannen ansiosta.
Naaras- ja urosliitoksen korkea IP-suojaus takaa sen, että sähköiskun vaara on hyvin pieni, kun viljelijä huuhtelee kananhoitoa.
Nopeat asennusajat ja työvoimakustannussäästöt saadaan aikaan nopeasti yhdistettävillä liitännöillä, myös viallisia vaihdettaessa.
siipikarjan biologia
Punainen valo on välttämätöntä kanan sukukypsyyden ja munantuotannon edistämiseksi. Punaiselle valolle altistuneet linnut munivat jatkuvasti enemmän munia kuin siniselle, vihreälle tai valkoiselle valolle altistuneet linnut. Punainen valo voi virittää verkkokalvon lisävaloreseptoreita tunkeutumalla kallon läpi. Sininen, vihreä ja kelta-oranssi valo eivät tunkeudu kalloon ja aivoihin (hypotalaukseen) yhtä tehokkaasti kuin punainen valo, jonka aallonpituus on noin 650 nm. Hypotalauksella on ratkaiseva rooli munasolujen muodostumiseen tarvittavien hormonien säätelyssä.

Sovellus

FAQ
1. Voinko saada LED-lamppunäytetilauksen?
V: Näytetilaukset hyväksytään testausta ja laadunvarmistusta varten. Sekoitetut näytteet ovat sallittuja. Ota yhteyttä, jos sinulla on pyyntöjä.
2. Tarvitsetko vähimmäistilausmäärän?
V: Vaadimme vain vaatimattoman 100 kappaleen MOQ: n.
3. Miten tuotteet lähetetään ja kuinka kauan niiden saapuminen kestää?
V: Toimitamme usein lentoyhtiön kautta. Tyypillisesti sen saavuttaminen kestää 3–7 päivää. DHL:n, UPS:n, FedExin tai TNT:n käyttö on valinnaista.
Suositut Tagit: brooder lamppu, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte











