Tuotteet
Navetan valot kanoille
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on yksi Kiinan parhaista kanojen navettavalojen valmistajista ja toimittajista. Tervetuloa ostamaan kestäviä tuotteita myyntiin täältä ja saamaan hinnaston tehtaaltamme. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja kilpailukykyisiä.
Tuotteen ominaisuus:
- Varmistaaksesi, että kanoilla on paras mahdollinen valaistus, valitse LED-valot, jotka ovat sekä kirkkaita että energiatehokkaita.
- Pitkäkestoinen-ja elementtejä kestävä rakenne edistää pitkäikäisyyttä paikoissa, jotka ovat alttiina elementeille.
- Tämä ominaisuus mahdollistaa yksilöllisten valaistusohjelmien luomisen, mikä puolestaan edistää kanojen tervettä kehitystä ja lisää tehoa.
Tekniset tiedot:
| Tehoa | 9W 18W 23W 25W |
| Koko | 60cm 120cm 150cm |
| Värilämpötila (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Valotehokkuus (LM/W) | 140LM/W |
| Värintoistoindeksi (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Säteen kulma | 180 astetta |
| Vedenpitävä | IP67 |
| Materiaali | Alumiininen Body+ PC-kansi |
| Tulojännite (V) |
85-265V AC |
| Himmennettävä | Triac himmennettävissä ja 0-10V himmennettävissä |
| Elinikä (tuntia) | 50000 |
| Takuu | 5 vuotta |
| Led siru | Epistar 2835 |
| Ominaisuus |
välkkymätön |
Tarkemmat kuvat:






Käyttö:

Testiraportti:

Tietoja meistä:


Pakkaus ja toimitus:

Suositut Tagit: navetan valot kanoille, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte












