Tuotteet
Arkkitehtoninen seinävalaisin
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on yksi Kiinan parhaista arkkitehtonisten seinävalaisimien valmistajista ja toimittajista. Tervetuloa ostamaan kestäviä tuotteita myyntiin täältä ja saamaan hinnaston tehtaaltamme. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja kilpailukykyisiä.
Ominaisuus:
1. Engineering Project Flat Panel Light -valaisimemme on suunniteltu huippuluokan-teknologialla, joka tarjoaa optimaalisen kirkkauden ja energiatehokkuuden.
2. Flat Panel Light -valaisimen tyylikäs ja moderni muotoilu sopii täydellisesti erilaisiin suunnitteluprojekteihin ja lisää ripauksen hienostuneisuutta ja tyyliä.
3. Kestävien materiaalien ja -kestoisten LED-lamppujen ansiosta litteä paneelilamppumme on rakennettu kestämään ja tarjoamaan tasaista ja luotettavaa valaistusta tulevina vuosina.
Tekniset tiedot:
| Koko | 100cm 120cm |
| Tehoa | 24W 36W 40W 70W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Käyttölämpötila (C) | -20~ 50 |
| Työaika (tuntia) | 50000 |
| IP-luokitus | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Tuotteen nimi | LED seinänpesuvalo |
| Tulojännite | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Ohjaus | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP-luokka | IP65 ulkokäyttöön |
| Materiaali | Die{0}}valettu alumiini |
| Ulottuvuus | L250/500/1000*L27*K48mm |
| Ohjaus | Romote ohjain |
yksityiskohtaiset kuvat:




käyttö:


meistä:


Pakkaus ja toimitus:

Suositut Tagit: arkkitehtoninen seinävalaisin, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte












