Tuotteet
24 V arkkitehtoninen rakennuksen julkisivupalkki seinänpesukoneen valo
1. Erittäin kirkas ja energiaa säästävä
2. Tässä ulkobaarissa Wall Washer Lightissa on karkaistu lasikansi ja korkealaatuinen alumiinikotelo, joka voi tarjota poikkeuksellisen korroosion- ja hapettumiskestävyyden säilyttäen samalla LED-turvavalojen vakauden pitkällä aikavälillä.

Tuotteen ominaisuus
1. Erittäin kirkas ja energiaa säästävä
2. Tässä ulkobaarissa Wall Washer Lightissa on karkaistu lasikansi ja korkealaatuinen alumiinikotelo, joka voi tarjota poikkeuksellisen korroosion- ja hapettumiskestävyyden säilyttäen samalla LED-turvavalojen vakauden pitkällä aikavälillä.
3. Tämä ulkobaari kestää säätä, sadetta tai lunta, kiitos IP65-ulkovalojen, vedenpitävän sertifikaatin. Säännöllinen käyttö on edelleen mahdollista yöstä aamuun, jopa kosteissa ulkotiloissa tai altistuessaan sateelle.
PARAMETRIT
| Tehoa | 18W |
| Valonlähde | OSRAM LED |
| Tulojännite | DC24V |
| Väri | 2200-6000K, RGB, RGBW |
| Objektiivin tutkinto | 10 * 30 astetta / 10 * 45 astetta / 10 * 60 astetta |
| IP-luokitus | IP 65 |
| Koko | L1000* L41* K26mm |
| Materiaali | Alumiini |
KUVANÄYTTÖ
Lisää kuvia:


UKK
Q1. Entä läpimenoaika?
V: Se riippuu määrästä. Yleensä kestää noin 15 päivää talletuksen maksamisen jälkeen
viimeistele tilaus. (Paitsi räätälöidyt tuotteet)
Q2. Onko sinulla MOQ-raja led-valotilaukselle?
V: Matala MOQ, 1 kpl näytetarkistusta varten on saatavana.
Q3. Hyväksytkö OEM tai ODM? Voitko auttaa meitä tekemään värilaatikon logolla?
V: Kyllä, tervetuloa, voimme tehdä sinulle.
Q4. Onko OK tulostaa logoni led-valotuotteeseen?
V: Kyllä. Ilmoita meille virallisesti ennen tuotantoa ja vahvista suunnittelu ensin näytteemme perusteella
Suositut Tagit: 24v arkkitehtoninen rakennuksen julkisivu baari seinäpesuri valo, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte










