Tuotteet
LED-nauhavalo 220V 240V 5730 lämmin valkoinen, sininen, violetti IP65 120LED/m
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on yksi Kiinan parhaista led-nauhavalojen 220v 240v 5730 lämpimän valkoisen, sinisen, violetin ip{5}}led/m valmistajista ja toimittajista. Tervetuloa ostamaan kestäviä tuotteita myyntiin täältä ja saamaan hinnaston tehtaaltamme. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja kilpailukykyisiä.
Tuotteen kuvaus
Tämä 220 V-240 V:n nauha on varustettu 120 kirkkaalla 5 730 LEDillä metrillä ja kestävällä IP65-mallilla. Se tarjoaa elävän, monivärisen valaistuksen (lämmin valkoinen, sininen, violetti) ja vakaan suorituskyvyn. Se sopii sekä koriste- että toiminnalliseen valaistukseen erilaisissa ympäristöissä.

Tuotteen yksityiskohdat

| Tehoa | 10W per metri |
| IP-luokitus | IP40 tai IP65 vedenpitävä |
| Tulojännite | 85-265V tai 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Valaiseva tehokkuus | 110-120lm/W |
| Työlämpötila | -20 astetta ~ 50 astetta |
| Koko | 5000*5mm, leveys 5mm |
| Värilämpötila (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K,punainen,sininen,vihreä,keltainen |
| LED | 240 kpl 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materiaali | PVC+LED |
| Säteen kulma | 120 astetta |
| Elinikä | 50 000 tuntia |
| Takuu | 5 vuotta |
| Sertifioitu | TUV, CE, ROHS |
| Ohjaus | Kaukosäädin |
Tuotteiden sovellus


Suositut Tagit: led-nauhavalo 220v 240v 5730 lämmin valkoinen, sininen, violetti ip65 120led/m, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
-
LED-nauhavalonauhavaloKatso lisää> -
Rgb led-nauhavalotKatso lisää> -
300 LED 5 metrin LED-nauhavaloKatso lisää> -
SL10-12V valkoinen LED-nauhavalo 1000 lumenia/m IP65Katso lisää> -
Joustava COB-LED-nauha - 12V/24V, 320-480 ledit, älykäs v...Katso lisää> -
220V Driverless Ip65 vedenpitävä pistevapaa 100m roll cob...Katso lisää>











