Tuotteet
5 W-15 W IP65, vedenpitävä COB-piippuvalo – ulkona maisemavalo
1. Poikkeuksellinen pitkäikäisyys
◼ 50,000+ tunnin käyttöikä (50 kertaa pidempi kuin hehkulamput)
◼ Huolto{0}}ilmainen käyttö 5+ vuoden ajan (24/7 käyttö)
2. Verraton energiatehokkuus
◼ 90 % tehosta muunnetaan näkyväksi valoksi (vs 20 % hehkulampulle)
◼ 80 % vähemmän lämmöntuotantoa=turvallisempi toiminta
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on yksi Kiinan parhaista 5w-15w ip65-vesitiiviiden tähkävalojen valmistajista ja toimittajista. Tervetuloa ostamaan kestäviä tuotteita myyntiin täältä ja saamaan hinnaston tehtaaltamme. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja kilpailukykyisiä.

🌟 Tärkeimmät edut
1. Poikkeuksellinen pitkäikäisyys
◼ 50,000+ tunnin käyttöikä (50 kertaa pidempi kuin hehkulamput)
◼ Huolto{0}}ilmainen käyttö 5+ vuoden ajan (24/7 käyttö)
2. Verraton energiatehokkuus
◼ 90 % tehosta muunnetaan näkyväksi valoksi (vs 20 % hehkulampulle)
◼ 80 % vähemmän lämmöntuotantoa=turvallisempi toiminta
3. Sotilaallinen-luokan rakentaminen
| Komponentti | Erittely | Hyöty |
|---|---|---|
| Asuminen | Paine-valettu alumiini + polyesteripinnoite | Äärimmäinen säänkestävyys |
| Linssi | 3mm karkaistu lasi | Särkymätön suoja |
| Kiinnikkeet | 304 ruostumattomasta teräksestä valmistetut ruuvit | Ei korroosiota suolaisen veden ympäristöissä |
| LED QTY | 1 kpl High Power COB LED |
| Jännite | AC100-250V tulo |
| Väri | 2700~6500K |
| Ohjaustapa | päälle/pois |
| LED-käyttöikä | 50 000 tuntia |
| Suojaustaso | IP 66 |
| Koko | D50*L92*K292mm |
| Materiaali | Alumiiniseos+ jauhemaalaus, 3mm karkaistu lasi |
| Linssin kulma | 24 astetta, 36 astetta, 45 astetta, 60 astetta |
| Virtajohto | Kumikaapeli |

onnistuneita tapauksia

LED-valonheittimet ovat muodoltaan pyöreitä

pääosin haudataan maahan, käytetään koriste- tai opetusvalaistukseen.

sitä käytetään laajasti ostoskeskuksissa, pysäköintialueilla, viheralueilla, puistoissa, nähtävyyksissä, asuinalueella, kaupungin veistoksessa, kävelykadulla, rakennusportailla jne.

käytetään myös seinän tai puiden pesuun, sen käyttö on huomattavan joustavaa.

Suositut Tagit: 5w-15w ip65 vedenpitävä tähkävalo - ulkoilmamaisemavalo, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte











