Tuotteet
Smd Led PCB Pcba Assembly Board Module
1. Älykäs ohjauspiirin komponenttiturvallinen
2. Korkealaatuinen valoa lähettävä siru
3. Kestävä alumiinisubstraatti
4. Eri malleja saatavilla
Lähetä kysely
Tuotteen esittely

ominaisuudet
1. Älykäs ohjauspiirin komponenttiturvallinen
2. Korkealaatuinen valoa lähettävä siru
3. Kestävä alumiinisubstraatti
4. Eri malleja saatavilla
Tekniset tiedot
| Tuote | PCB plus SMD LED-sirut |
| Materiaali | Alumiininen pohja |
| Jännite | DC24V |
| Teho | 12W |
| Siru | SMD5730 |
| LED määrä | 50 kpl |
| Lämpötila | -20 ~ plus 85C |
| Takuu | 2 vuotta |
| Avainsanat | PCB-piirilevy |
| Halkaisija | 18cm |
| CCT väri | 2700K-7000K |
Lisätietoja


Sovellus

Suositut Tagit: smd led pcb pcba kokoonpanolevymoduuli, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Pari:
PCB Board Led-moduuli
Seuraava:
LED-polttimo DOB-moduuli
Lähetä kysely








