Tuotteet
LED täydellinen silmäsuojausluokkahuonelamppu
1. LED-taulu/luokkahuoneen valot, jotka suojaavat silmiä.
2. Poikkeuksellisen ohut muotoilu, korkealuokkainen LED-siru, sininen valo{1}}ilmainen silmiensuojaus sekä yksinkertainen asennus ja huolto.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on yksi Kiinan parhaista silmiensuojausluokan lamppujen valmistajista ja toimittajista. Tervetuloa ostamaan kestäviä tuotteita myyntiin täältä ja saamaan hinnaston tehtaaltamme. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja kilpailukykyisiä.

Tuotteen ominaisuudet
1. An exceptional LED light source that is long-lasting, highly efficient, has a CRI of >95, eikä sininen valo vahingoita sitä.
2. Diffuusiolevy, häikäisynesto-säleikkö ja alumiiniseoskehys takaavat UGR:n<16.
3. Korkea PFC-värinä{1}}vapaa ajaminen estää silmien rasitusta.
| Valon lähde | RG0 |
| CRI | Yli 97 |
| Värilämpötila | 5000K |
| UGR | Alle 15 |
| Ulottuvuus | 1195x295x78mm |
| Elinikä | 3 vuotta |
| Työpöydän valaistus | Yli 460 luksia |
| Tasaisesti | Yli 0,8 |
| Tehoa | 36W |
| Nimellisteho | AC 200-240V ~ 50/60Hz |
Lisätietoja luokkahuoneiden led-valaistuksista:





Asennus led-valaistukseen luokkahuoneisiin:


Projekti:

Valaistuksen simulointitesti:

Suositut Tagit: led täydellinen silmäsuojausluokkahuonelamppu, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
-
Led TUBE -valaistus kouluihinKatso lisää> -
Led-valaisimet kouluvalaistukseenKatso lisää> -
600*600 Koulukoulutustoimiston valaistusKatso lisää> -
Silmiensuojausluokkahuonevalo (mikrokristallipintavalo)Katso lisää> -
Kansallinen standardi LED-luokkahuonevalo 5000KKatso lisää> -
40W koululuokkahuoneen silmiensuojalamppuKatso lisää>











