Tuotteet
5000K Silmiensuojaus Pinta-asennus LED-paneelivalo
1. LED-taulu/luokkahuoneen valot, jotka suojaavat silmiä.
2. Poikkeuksellisen ohut muotoilu, ensiluokkainen LED-siru, sininen valo{1}}ilmainen silmiensuojaus sekä yksinkertainen asennus ja huolto.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on yksi parhaista 5000 000 000 000 silmänsuojainten pinta-asennusledi-paneelivalon valmistajista ja toimittajista Kiinassa. Tervetuloa ostamaan kestäviä tuotteita myyntiin täältä ja saamaan hinnaston tehtaaltamme. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja kilpailukykyisiä.

Tuotteen ominaisuudet
1. Akryylipaneeli + säleikön valonohjainlevy kaksikerroksinen suoja. Anti-häikäisyä ja ei-häikäise
2. Nelipuolinen-alumiinirunkoinen kääre on tukeva ja kestävä
| Teho: | 36±3W |
| Energiatehokkuus: | >80lm/W |
| Sertifiointi: | CE, Rohs |
| Nimellisjännite: | 220V |
| Värilämpötila: | 5000K±200K |
| Taajuus: | 50/60 Hz |
| CRI (värintoistoindeksi): | Suurempi tai yhtä suuri kuin 95 (R9 suurempi tai yhtä suuri kuin 80) |
| Sinisen valon vaara: | RG0 (vapautettu) |
| Elinikä: | Suurempi tai yhtä suuri kuin 30000H |
| Koko: | (1200) × (300) × (65) mm |
Lisätietoja luokkahuoneiden led-valaistuksista:





Led-valaistuksen asennus luokkahuoneisiin:


Projekti:

Valaistuksen simulointitesti:

Suositut Tagit: 5000k silmäsuojain pinta-asennus led-paneelivalo, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte










