Tuotteet
Puutarhavalo viljelyyn
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on yksi parhaista puutarhavalon valmistajista ja toimittajista viljelyyn Kiinassa. Tervetuloa ostamaan kestäviä tuotteita myyntiin täältä ja saamaan hinnaston tehtaaltamme. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja kilpailukykyisiä.
Ominaisuus:
- Puutarhavalomme viljelyyn on suunniteltu tarjoamaan optimaalinen valospektri kasvien kasvulle, mikä varmistaa terveet ja elinvoimaiset kasvit.
- Kehittyneen teknologian ja tarkan suunnittelun ansiosta tuotteemme tarjoaa räätälöityjä valaistusratkaisuja kasvien eri kehitysvaiheisiin taimista kukkimiseen.
- Horticultural Light For Cultivationin korkea energiatehokkuus ja pitkä käyttöikä tekevät siitä kustannustehokkaan ja ympäristöystävällisen valinnan viljelijöille.
Tekniset tiedot:
| Tehoa | 5W /6W/9W/10W/30W/33W/36W/40W |
| Koko | 30cm 60cm 120cm 150cm |
| Tulojännite | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Täysi spektri |
| CRI | >80 |
| Valotehokkuus | 140lm/w 160lm/w |
| Säteen kulma | 180 astetta |
| Vedenpitävä | 1IP65 |
|
Elinikä |
50000 |
| Takuu | 5 vuotta |
Tarkemmat kuvat:



käyttö:



Tietoja meistä:


Pakkaus ja toimitus:

Suositut Tagit: puutarhavalo viljelyyn, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
-
T5 Full Spectrum LED Grow LightKatso lisää> -
200/300 LED E27 täyden spektrin kasvien kasvuvaloKatso lisää> -
LED Grow Full Spectrum -lamppuKatso lisää> -
Led Grow Light täyden spektrin lamppuKatso lisää> -
Led Grow Light sisätilojen hydroponisille kasveilleKatso lisää> -
Led Grow Light E27 Full Spectrum AlumiiniKatso lisää>












