Tuotteet
Kasvata valoa vihertalokasveille
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on yksi parhaista kasvihuonekasvien kasvuvalon valmistajista ja toimittajista Kiinassa. Tervetuloa ostamaan kestäviä tuotteita myyntiin täältä ja saamaan hinnaston tehtaaltamme. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja kilpailukykyisiä.
Ominaisuus:
- Grow Light For Green House Plants tarjoaa optimaalisen valospektrin kasvien terveen kasvun ja kukinnan edistämiseksi.
- Säädettävien kirkkaus- ja ajoitusominaisuuksien ansiosta voit mukauttaa valaistusolosuhteita eri kasvilajikkeiden mukaan.
- Grow Lightin energiatehokas-suunnittelu varmistaa pitkän-kestävän suorituskyvyn ja vähentää kasvihuonetoimintojen sähkökustannuksia.
Tekniset tiedot:
| Tehoa | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Koko | 30cm 60cm 120cm 150cm |
| Tulojännite | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Täysi spektri |
| CRI | >80 |
| Valotehokkuus | 140lm/w 160lm/w |
| Säteen kulma | 180 astetta |
| Vedenpitävä | 1IP65 |
|
Elinikä |
50000 |
| Takuu | 5 vuotta |
Tarkemmat kuvat:



käyttö:



Tietoja meistä:


Pakkaus ja toimitus:

Suositut Tagit: kasvattaa valoa kasvihuonekasveille, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
-
Vedenpitävä T8 Led Plant Grow -valoputkiKatso lisää> -
COB LED Grow Light täysi spektriKatso lisää> -
Kasvien kasvulamppuKatso lisää> -
1000 W kasvihuoneen täyden spektrin led-kasvatusvaloKatso lisää> -
LED-kasvatusvalot sisäpuutarhaanKatso lisää> -
Dragon Fruit Grow Light E{0}}W 15W 18W CE RoHSKatso lisää>












