Tuotteet
Täysspektri LED Grow Light
1. Käytä korkealaatuisia Epi-ledejä, joilla on pitkä käyttöikä; Kaksoissirusuunnittelu, tee valosta vahvalla kirkkaudella.
2.100kpl Double Chips LED.Suhde:Punainen 68kpl; Sininen 12 kpl; 3000k 8kpl; 6000k 6kpl; UV 2kpl; IR 4 kpl
Lähetä kysely
Tuotteen esittely

Tuotteen ominaisuudet:
1. Käytä korkealaatuisia Epi-ledejä, joilla on pitkä käyttöikä; Kaksoissirusuunnittelu, tee valosta vahvalla kirkkaudella.
2.100kpl Double Chips LED.Suhde:Punainen 68kpl; Sininen 12 kpl; 3000k 8kpl; 6000k 6kpl; UV 2kpl; IR 4 kpl
3,630 nm+sininen 460 nm+UV+IR+3000K+6000K, monispektri
4.Sopii vesiviljelyyn, puutarhanhoitoon, kasvihuoneeseen.
Erittely
| Tehon kulutus | 80W |
| LED määrä | 100 kpl LED-valoja |
| Täysi spektri |
430–460 nm (sininen), 620–630 nm (punainen), 655–660 nm (punainen), 3000K & 6000K, 730nm (IR), 380-410nm (UV) |
| Tuotteen koko | 12,2 * 8,3 * 1,8 tuumaa (31 * 21 * 4,5 cm) |
| Pakkauskoko | 14,3 * 11,7 * 2,5 tuumaa (36,4 * 29,8 * 6,5 cm) |
| Tulojännite | AC85-265V |
| Työskentelytaajuus | 50/60 Hz |
| Elinikä | 50,000 tuntia |
| OEM / ODM | Tervetuloa |
| Takuu | 3 vuotta |
Enemmän yksityiskohtia






Sovellus

Suositut Tagit: täyden spektrin led kasvaa valo, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Seuraava:
LED-kasvatusvalot sisäpuutarhaan
Lähetä kysely












