Tuotteet
Viljantuotanto Light
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on yksi Kiinan parhaista kasvintuotantovalojen valmistajista ja toimittajista. Tervetuloa ostamaan kestäviä tuotteita myyntiin täältä ja saamaan hinnaston tehtaaltamme. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja kilpailukykyisiä.
Ominaisuus:
1. Crop Production Light tarjoaa ihanteellisen valospektrin kasveille, jolloin ne voivat kukoistaa ja laajentua tehokkaasti.
2. Jotta voimme vastata erityyppisten viljelykasvien erityisvaatimuksiin, laitteemme tarjoaa valon voimakkuutta ja kestoa, joita voidaan säätää.
3. Viljelijät voivat ennakoida parempia satoja sekä terveempiä ja kestävämpiä kasveja, kun he käyttävät Crop Production Light 2:ta.
Tekniset tiedot:
| Tehoa | 5W /6W/9W/10W/30W/33W/36W |
| Koko | 30cm 60cm 120cm 150cm |
| Tulojännite | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Täysi spektri |
| CRI | >80 |
| Valotehokkuus | 140lm/w 160lm/w |
| Säteen kulma | 180 astetta |
| Vedenpitävä | 1IP65 |
|
Elinikä |
50000 |
| Takuu | 5 vuotta |
Tarkemmat kuvat:



käyttö:



Tietoja meistä:


Pakkaus ja toimitus:

Suositut Tagit: sadontuotanto kevyt, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte











