Tuotteet
240 W korkealaatuinen täyden spektrin LED-kasvatusvalo
Suuri tehokerroin 0,95
Energiaa säästävä ja korkea kirkkaus
5500 lumenin erittäin kirkas
Ylivoimainen lämmönpoisto
Ainutlaatuinen muotoilu, saavuttaa 360 asteen kiilto
Lähetä kysely
Tuotteen esittely

Erittely
| tehoa | 15W /22W /28W |
| syöttöjännite | AC85-265V |
| Valovirtaus | 100lm/w |
| Ra | 80 |
| Materiaali | Alumiini plus kpl |
| LED tyyppi | SMD 2835 |
| lämpötila | 2700-6500K |
| Reiän halkaisija | 600/900/1200mm |
| Säilyvyys | 3 vuotta |
Kohteiden korostus
- Suuri tehokerroin 0,95
- Energiaa säästävä ja korkea kirkkaus
- 5500 lumenin erittäin kirkas
- Ylivoimainen lämmönpoisto
- Ainutlaatuinen muotoilu, saavuttaa 360 asteen kiilto
Yksityiskohtaisten kuvien näyttö








Suositut Tagit: 240w korkealaatuinen täyden spektrin led kasvaa valo, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Lähetä kysely










