Tuotteet

T8 6000k Daylight Led Cooler Light
1. Energiatehokkuus
2. Pitkäkestoinen
3. Helppo asennus
4. Lämpötilaa kestävä
5. Kompakti muotoilu
6. Laajakulmavalaistus

Kuvaus
Yhtiö ottaa käyttöön kolmen eston suunnittelukonseptin estääkseen hyttysten, vesipisaroiden ja pölyn pääsyn lampun sisäpuolelle. Pidä lampun putken sisäpuoli puhtaana, turvallisena ja pitkäikäisenä. Erot suorituskyvyssä eri valaistustuotteiden välillä. Riippuu LED-siruista. LED-valaistuksen ydinteknologian määrää siru, ja tulevan kehityksen ytimen määrää myös sirutekniikka
Meillä on V-muotoinen / Tri-pro / IP65-tyyppinen sarja, tervetuloa mukauttamaan
Parametri
| Malli | BW-T8-CL-28w |
| Teho | 28W |
| Koko | φ26x1200mm 4 jalkaa |
| LEDit | 192 kpl 2835 |
| Lumenit | 3080lm |
| CRI | >80 |
| Säteen kulma | 180 astetta |
| PF | >0.95 |
| Paketti | 25 kpl/CTN; 124 * 23 * 24 cm ; 12,5kg/CTN |
ominaisuudet
1. Energiatehokkuus
2. Pitkäkestoinen
3. Helppo asennus
4. Lämpötilaa kestävä
5. Kompakti muotoilu
6. Laajakulmavalaistus
Kuvat Näytä










Suositut Tagit: t8 6000k daylight led-jäähdytinvalo, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte

