Tuotteet
Farmaseuttiset lamput
UVC-ultraviolettilamput, joiden aallonpituus on 254 nm ja jotka kuuluvat erään matalapaineisen-elohopealampun tyyppiin.
Lähetä kysely
Tuotteen esittely

Ominaisuudet
- Sterilointiperiaate:Säteilyttää mikrobien DNA:ta vahingoittaakseen sen rakennetta, mikä estää lisääntymisen ja saavuttaa tehokkaan steriloinnin.
- Sovellusskenaariot:
- - Ilman ja pintojen desinfiointi lääkepajoissa ja puhdastiloissa (esim. leikkauspöydät, laitekotelot);
- - Lääkepakkausmateriaalien sterilointi;
- - Aseptisten ympäristöjen ylläpito laboratorioissa.
Erittely
| 高棚灯 Highlight | |
| Tehoa | 100W 150W 200W |
| Tulojännite (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Värilämpötila (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Valotehokkuus (LM/W) | 70-80LM/W |
| Säteen kulma | 180 astetta |
| Vedenpitävä | IP66 Vesitiivis |
| Materiaali | ADC12-painevalu-alumiinia |
| Kuljettaja | Normaali kuljettaja tai MEANWELL kuljettaja |
| Takuu | 5 vuotta |
| Vedenpitävä | IP65 |
| Elinikä (tuntia) | 50000 |
tuoteavainteknologiat
Yksityiskohta 01.
Yksityiskohta 02.
Sovellukset


Yrityksemme






Suositut Tagit: farmaseuttiset lamput, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte
Pari:
Laadukkaat karjavalot
Seuraava:
12V/24V LED-valonauha pakastimeen
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-
Jääkaapin ja pakastimen led-valoKatso lisää> -
Kävele-viileämmässä led-pakastimen valossaKatso lisää> -
32W T8 V muotoinen LED jäähdytin tai pakastin valot 5000k...Katso lisää> -
4 Ft LED jäähdytetyt näyttövalotKatso lisää> -
LED-jääkaapin valo vedenpitävä IP66Katso lisää> -
Jääkaapin T8 LED-valoKatso lisää>










