Tuotteet
Led pakastimen valonauha
2. Ei haitallista UV- tai IR-säteilyä
3. Yksinkertainen asennus
4. 30000 tunnin palveluaika, 5 vuoden takuu
led pakastimen valonauha

Ominaisuudet:
led pakastimen valonauha
1. Käytetään jääkaapissa, pakastimessa, kylmässä säilytystilassa
2. Ei haitallista UV- tai IR-säteilyä
3. Yksinkertainen asennus
4. 30000 tunnin palveluaika, 5 vuoden takuu
5. Tarjoa OEM- ja ODM-palvelua
Tuotetiedot:
| tuotteen nimi | led pakastimen valonauha |
| Teho | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pituus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tehokkuus | 160Lm/W |
| Pintakäsittely | Maitomainen / läpinäkyvä |
| Tulojännite (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP-luokitus | 65 |
| Työaika (tuntia) | 30000 |
| Takuu | 5 vuotta |
Lisätietoja:





FAQ:
K: Voinko saada näytetilauksen led-pakastimen valonauhalle?
V: Kyllä, olemme tyytyväisiä näytetilaukseen laadun testaamiseksi ja tarkistamiseksi. Sekanäytteet ovat hyväksyttäviä.
K: Kuinka lähetät tavarat ja kuinka kauan niiden saapuminen kestää?
V: Toimitamme yleensä DHL:n, UPS:n, FedExin tai TNT:n kautta. Saapuminen kestää yleensä 3-5 päivää. Myös lento- ja merikuljetukset ovat valinnaisia.
K: Onko OK tulostaa logoni led-valotuotteeseen?
V: Kyllä. Ilmoita meille virallisesti ennen tuotantoamme ja vahvista suunnittelu ensin näytteemme perusteella.
K: Tarjoatko tuotteille takuun?
V: Kyllä, tarjoamme tuotteillemme 5 vuoden takuun.
Suositut Tagit: led pakastin valonauha, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, osta, hinta, paras, halpa, myytävänä, varastossa, ilmainen näyte










